Apie projektą

Mielas lankytojau,

Labai džiaugiamės Jūsų apsilankymu ir norime trumpai papasakoti apie Autopikas.lt projektą.

Idėja kurti šią interneto svetainę mus paskatino tai, jog Lietuvos internetinėje erdvėje yra nepakankamai svetainių, kurios nemokamai suteikia skelbimo talpinimo paslaugą. Be to, internetinių paslaugų kainos nuolat kyla. Šio projekto tikslas - suteikti svetainės lankytojui galimybę nemokamai patalpinti vieną ar daugiau skelbimų na, o svetainės administravimo išlaidas padengti reklama ir papildomomis paslaugomis (skelbimų paryškinimas, iškėlimas ir t.t.). Stengiamės kuo labiau supaprastinti naudojimąsi svetaine, todėl įtraukėme skelbimo talpinimo be registracijos funkciją. Patalpinus skelbimą svetainės lankytojui bus suteiktas unikalus skelbimo kodas, kurio pagalba bus galima peržiūrėti, redaguoti, ištrinti ar atlikti kitus, su skelbimu susijusius veiksmus. Įtraukėme šias skelbimų kategorijas:

  • Transporto priemonės;
  • Dalys;
  • Ratlankiai, Padangos;
  • Priekabos;
  • Automobilių įranga;
  • Reikmenys, aksesuarai;
  • Paslaugos.

Aišku, su Jūsų pagalba, šis sąrašas ateityje plėsis.

Naujiems skelbimams skyrėme ypatingą dėmesį. Jie ne tik bus rodomi pagrindiniame pirmajame puslapyje, bet ir skelbimų vitrinoje, kuri pasieks daugiau lankytojų ir ženkliai padidins skelbimo peržiūrų skaičių.

Taupydami Jūsų laiką, stengiamės kuo efektyviau prižiūrėti skelbimų turinį ir sumažinti iki minimumo netinkamus skelbimus. Jūs taip pat galite mums padėti šiame procese: pastebėję netinkamą skelbimą, paspauskite jame esančią nuorodą "Netinkamas skelbimas" ir keliais žodžiais aprašykite, kodėl Jūs taip manote.

Tikimės, kad įtraukėme į svetainę pakankamai naudingų funkcijų, kad užtikrinti patogų bei efektyvų naršymą. Norime, kad ir Jūs aktyviai dalyvautumėte svetainės plėtroje. Jeigu kažko pasigedote (kategorijos, funkcijos ir pan.) ar radote klaidą, būsime Jums be galo dėkingi, jei susisieksite su mumis puslapyje kontaktai užpildę keletą laukelių.

Linkime gerų sandorių!

Autopikas.lt komanda